Uroczysta Gala 17. edycji Konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości miała miejsce w Pałacu Działyńskich, 21 grudnia 2015 r. Tegoroczne podsumowanie WNJ odbyło się pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Poznania – Pana Jacka Jaśkowiaka oraz Starosty Poznańskiego – Pana Jana Grabkowskiego.

Po ciekawym programie artystycznym, na który złożył się m.in. koncert orkiestry Castle Brass wraz z chórem Wieniawskiego, ogłoszono laureatów Konkursu –  uhonorowano wyróżniające się osoby i przedsiębiorstwa.

W tym roku konkurs rozgrywany był w 3 głównych kategoriach, w których Laureatami zostali:

  • kategoria: mikroprzedsiębiorstwa – firma Elektroterm Marcin Jeleniewski z Podanina,
  • kategoria: firmy małe – Wytwórnia Kotłów C.O. TILGNER z Pleszewa,
  • kategoria: firmy średnie – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Łobżenicy.

Nagrodę Indywidualną Wielkopolskiej Nagrody Jakości otrzymał Pan Krzysztof Nowak – Właściciel firmy KAWON-HURT Nowak sp.j. (Gostyń).

Trzy firmy uzyskały ważne tytuły liderów INNOwacji i EKOinnowacji oraz wyrożniono kilku liderów programu Wielkopolskiej Jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją filmową oraz fotograficzną z Gali Wielkopolskiej Nagrody Jakości.

Finaliści Konkursów Jakości

 

Finaliści Konkursów Jakości – Gala – Pałac Działyńskich Poznań, 21.12.2015r.

Wielkopolska Jakość

kategoria: lider Wielkopolskiej Jakości

1 Centrum Medycyny i Farmacji CONSULTORIO Rokietnica Lider Wielkopolskiej Jakości
2 PPHU POLIKARTON S.C. Wojciech Kudela, Iwona Wojtkowiak, Piotr Wojtkowiak Plewiska Lider Wielkopolskiej Jakości
3 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne ZIOŁOLEK Sp. z o.o. Poznań Lider Wielkopolskiej Jakości
4 ENGLISH HOUSE Studio Języków Obcych Witold Rzymski Września Lider Wielkopolskiej Jakości
5 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież Lider Wielkopolskiej Jakości
6 GREEN Parking Polska Sp. z o.o. Poznań Lider Wielkopolskiej Jakości

kategoria: Menedżer Wielkopolskiej Jakości

1. Leszek Nowaczyk Piekarnia Cukiernia Sp.J. – Dopiewo Menedżer Wielkopolskiej Jakości

Wielkopolska Nagroda Jakości

kategoria: firmy komunalne
1 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Mosina Wyróżnienie I stopnia
2 Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Wałcz Wyróżnienie
kategoria: firmy mikro
1 Elektroterm Marcin Jeleniewski Podanin Laureat – zwycięzca konkursu
2 ECO HAUS Sp. z o.o. Ostrów Wlkp. Wyróżnienie
kategoria: firmy małe
1 Wytwórnia Kotłów C.O. TILGNER mgr inż. Jerzy Tilgner Pleszew Laureat – zwycięzca konkursu
2 Ekoflex Sp. z o.o. Chodzież Wyróżnienie I stopnia
3 AQUAKON Sp. z o.o. Police Wyróżnienie I stopnia
kategoria: firmy średnie
1. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Łobżenica Laureat – zwycięzca konkursu
kategoria: Lider Innowacji/Ekoinnowacji
1 Ekoflex Sp. z o.o. Chodzież Lider Innowacji
2 Elektroterm Marcin Jeleniewski Podanin Lider Ekoinnowacji
3 Wytwórnia Kotłów C.O. TILGNER magr inż. Jerzy Tilgner Pleszew Lider Ekoinnowacji
kategoria: Indywidualna Wielkopolska Nagroda Jakości
1 Krzysztof Nowak – Właściciel firmy KAWON-HURT Nowak sp.j. Gostyń Nagroda Indywidualna Wielkopolskiej Nagrody Jakości